Nedaří se Vám
úspěšně zhubnout?

Proč některé metody hubnutí nefungují?

Jidelnicek

Vyzkoušeli jste různé metody hubnutí, které nefungovali? Je to tím, že jste zkrátka vyzkoušeli ty špatné. Ne každá dieta je nutně účinná. Ideální cestou k dokonalé váze je totiž jídelníček na hubnutí. Než se podíváme na to, co konkrétně nefunguje, podíváme se raději na to, co je při cestě za dokonalou váhou tou nejlepší cestou. Jídelníček by měl sestavovat odborník, a to s přihlédnutím na naše cíle, s přihlédnutím na naše možnosti a denní režim, nebo s ohledem na náš metabolický typ. Jedině tak bude vše fungovat tak, jak fungovat má. Tím si buďme jisti.

Univerzální jídelníčky na hubnutí nefungují

Nyní již víme, co funguje. Podívejme se naopak na to, co nefunguje. I zde to může být dieta založená na jídelníčku. Proč se u ní můžeme setkat s neúspěchem? Je to z toho důvodu, že není sepsána přímo na míru naší osobě. Při hubnutí tedy zaručeně pohoříme, pokud si daný jídelníček na hubnutí stáhneme z internetu, nebo využijeme takový, který měl sepsaný někdo z našich přátel. Vždy bychom ale měli mít na paměti to, že daná osoba mohla mít zcela jiný metabolický typ, což je spojeno s tím, že zde měla zařazeny takové potraviny, které u ní fungují. U nás fungovat nemusí, jelikož typ našeho metabolismu může být zcela jiný.

Zkoušíte rychlé hubnutí založené na hladovění? Nefunguje

Co je dalším postupem, který zaručeně nebude fungovat? Je to hubnutí, které je spojeno s odmítáním potravy. Pokud se podíváme konkrétně, tak problémem není jenom to, že nefunguje jak má. A to hlavně díky jo-jo efektu, který je s touto cestou spojený. Druhým důvodem, proč to nefunguje, je jistě také to, že rychlé hubnutí tímto způsobem může přinášet i četné zdravotní komplikace. Jaké konkrétně to mohou být? Je to třeba nevolnost, nechutenství, bolesti hlavy, ale mohou to být i různé projevy, které souvisí s podrážděností.