Nedaří se Vám
úspěšně zhubnout?

Komu dieta pomohla

Za dobu našeho působení se u nás vystřídala skutečně celá řada lidí, kterým jsme pomohli v tom, aby byla jejich dieta skutečně účinná. Seznamte se s příběhy některých z nich. Ukážou vám, že snaha zhubnout může být odměněna radostí ze života a dokonalými výsledky.

Klient

Marek Kožusznik – všechny kalhoty mám nyní velké

Již po prvním měsíci se podařilo dostat váhu na tuto hranici a přitom jsem nemusel hladovět, ba naopak, jedl jsem více než předtím. Je pravdou, že jsem začal i intenzivněji sportovat. Hodnota viscerálního tuku je dnes na ideální hodnotě 4, původně byla 6. Návštěva Světa zdraví mi přinesla změnu životního pohledu na stravování, odboural jsem mnoho zbytečných chyb, kterých jsem se nevědomky předtím dopouštěl. Jídelníček jsem si přizpůsobil velmi rychle. Největší potíže byly večer, kdy jsem si dlouho zvykal na večeře bez příloh. Jenže i tuto překážku se dá překonat a dnes již vše klape ... až na to, že mám všechny kalhoty velké.

Klient

Michaela Šnoblová – když se chce, všechno jde

Ze začátku jsem se bála, že to nebudu zvládat, ale první změny byly vidět již na první kontrole. Je to opravdu skvělý pocit. Stačí změnit životní styl – pravidelná strava, pohyb. Začala jsem jezdit na kole a nyní chodím na pilátes. Nyní mám dole -16 kg, vše jen tuk a cítím se plná energie a svěží. Je příjemné, když vás chválí i okolí. Díky Světu zdraví vím, jak se správně stravovat a určitě v tom budu dále pokračovat.

Klient

Monika Nikolovová – můžete se cítit dobře v každém věku

Neznamená přece, když je vám 30 a více, že se nemůžete cítit a vypadat dobře a tak jsem to vzala pevně do svých rukou a objednala se do Světa zdraví v Chomutově. Držela jsem se jejich rad a jídelníčku, který mi sestavili. Dala jsem do toho trochu snahy a režimu. I přes to, že přítel tvrdil, že to jsou vyhozené peníze, už po 14 dnech viděl, že to tak není a byl tím nadšený. Že opravdu stačí pravidelná a vhodná strava, pitný režim, trochu pohybu a jde to samo.

Klient

Pavel Pospíšil – jsem jiný člověk s krásnějším pohledem na život

Po konzultaci jsem měl trochu strach jestli to zvládnu, hlavně ty první dny, kdy mi specialistka Regiina Nohová naordinovala detox - odlehčenou stravu. Byl jsem totiž naučený, že se dosyta najím. Když jsem ale detox zvládl, i za pomoci manželky, tak jsem si řekl, že už musím dokázat zhubnout alespoň těch 10 kilo, co jsem původně plánoval. Na další kozultáci jsme dělali test nutriční typologie a na jeho základě jsem dostal jídelníček na míru. Byly v něm i potraviny, které jsem nejedl nebo jen zřídka, ale postupně jsem si zvykl a byl jsem překvapen, že mi chutnají. Nyní, když se mi podařilo zhubnout téměř 38 kilo, cítím se i po zdravotní stránce mnohem lépe, ale ještě nejsem na konci. Spolupráce se specialistkou Regiinou Nohovou je velmi dobrá, velmi mi pomohla svými radami.