Nedaří se Vám
úspěšně zhubnout?

Dieta s odborníky

Je stále velké množství lidí, kteří si myslí, že dokážou zhubnout sami. Je to ale jedna z velkých chyb, protože správná dieta by měla být sepsána na míru každému z vás. A to na základě vstupních konzultací, stejně jako na základě prvotního vyšetření. Zjistěte, proč je hubnutí s odborníky správnou cestou.

Víme přesně, jak docílit zdravého a přirozeného hubnutí

Zatímco vy byste při svých pokusech šli různými a různě efektivními metodami, my se vždy zaměříme jenom tím směrem, který funguje. Na základě ponorní konzultace o vás zjistíme vše potřebné a tak stanovíme, jakou cestou by se mělo hubnutí ubírat. Tedy co byste měli jíst, jak byste měli dané potraviny jíst a zde bude třeba přidat i trochu pohybu. To vše doplníme radami, které jsou spojeny s několika zajímavými tipy, aby vám vše šlo lépe.

Naše dieta využívá moderní poznatky z oblasti výživového poradenství

Přesně víme, co je pro vaše tělo to správné. Naše dieta je spojena s jistotou toho, že využíváme moderní poznatky spojené s oblastí stravování, stejně jako s oblastí výživového poradenství. Víme tedy, že pravidelný a pestrý jídelníček je efektivnější cestou, než jednotvárná strava a dlouhodobé hladovění. A toho se držíme. Že je to účinná cesta, to potvrzují také naši klienti.

Jídelníček na hubnutí vám budeme upravovat

Prvotní konzultací naše pomoc nekončí. Chceme vás i nadále kontrolovat, zda vše probíhá tak, jak chcete vy. V souvislosti s tím, vám tak můžeme v budoucnu upravit jídelníček na hubnutí tak, aby byl ještě efektivnější, nebo aby respektoval třeba vaše aktuální požadavky, potřeby, či změnu denního režimu.

Není to jenom dietní jídelníček

Nedostává se vám motivace a podpory z okruhu vašich známých a přátel? I proto jsme tu my. Konzultace probíhají v přátelském duchu, kde nechybí ani pochvala za výsledky, stejně jako řada motivačních slov, které vám dodají energii k tomu, abyste dietní jídelníček dále dodržovali.