Nedaří se Vám
úspěšně zhubnout?

Jídelníček od odborníků

Jidelnicek

Je pravdou, že na internetu můžete najít řadu „zaručených tipů“, stejně jako různých jídelníčků, které jsou zaměřeny na hubnutí. Skutečně je chcete po několikáté zkoušet a věřit, že tentokrát zaberou? Zkuste raději jinou cestu, a to dietní jídelníček sestavený odborníky.

Jak sestavujeme dietní jídelníček?

Víme, že každý člověk je individuální, každý má jiný denní režim, cíle, stejně jako potřeby a požadavky. Stejně tak má každý člověk jiný zdravotní stav. Proto je třeba prvotní konzultace, se kterou souvisí také vyšetření na přístroji Tanita. Díky tomu získáme řadu důležitých informací o vaší osobě. Dietní jídelníček přímo na míru sestavujeme, v případě zájmu, na následujícím setkání a to na základě mnoha různých parametrů.

Naučíme vás, jak na správné hubnutí, aby byla dieta účinná

Že jste nikdy nehubli správně a vždy jste byli obětí drastických diet? Nevadí. My vás naučíme, jak při správném hubnutí postupovat. Tedy co máte jíst, kdy máte jíst a jak se máte věnovat svému tělu. Zjistíte třeba i to, že neustálé vážení k ničemu nevede, jelikož mnohem důležitější jsou výsledky dlouhodobé.

Stejně tak od nás získáte také informace o vašem těle, které jsou spojeny se zmíněným vyšetřením na přístroji Tanita. Můžete se tak seznámit s tím, jaké naměřené hodnoty jsme získali a proč je dieta zaměřena právě tímto způsobem. Pokud jste své tělo dlouho zanedbávali, jistě i vy budete překvapeni z toho, v jakém je stavu.