Nedaří se Vám
úspěšně zhubnout?

Jídelníček pro každého

Jidelnicek

Plánujete, že využijete našich služeb, ale váháte nad cenovým hlediskem? I tyto starosti můžete hodit za hlavu. Nejenom, že se nemusíte bát nijak přemrštěných částek za to, že vám dietní jídelníček sestavíme. Bát se nemusíte ani toho, že by samotný denní režim byl spojený s jakýmikoliv výdaji navíc pro vaši osobu, nebo rodinu.

Dietní jídelníček obsahuje dostupná jídla

Dbáme na to, aby náš dietní jídelníček nejenom dokázal pomoci zhubnout. Při jeho sestavování se soustředíme také na to, aby byl spojený s dostupností potravin. Většinou se snažíme o tom, aby potraviny v něm uvedené byly dobře dostupné ve většině ochodů a supermarketů. A to jak ve větších, tak i menších městech. Není třeba mít obavy, že se setkáte s jídly, které neseženete.

Jídelníček na hubnutí nevyžaduje dlouhou dobu přípravy

Stejně jako dbáme na správný výběr potravin, dbáme také na to, aby vám příprava nezabrala více času, než je nezbytně nutné. Nemusíte se tedy bát, že by jídelníček na hubnutí obsahoval pokrmy, které je třeba připravovat několik hodin. Vzhledem k zásadám a zdravému hubnutí je mnohdy lepší, když řadu potravin zkonzumujete ve stavu syrovém. Na mysli máme hlavně ovoce a zeleninu.

Hubnutí vám pomůže i ušetřit

Potraviny dnes patří mezi nejvýznamnější výdajovou položku většiny domácností. Je tomu tak i u vás? Potom věřte, že vám jídelníček pomůže také ušetřit. Jak je to možné? Jelikož při hubnutí budete jíst jenom správně, zbavíte se tak útrat, které jsou spojeny třeba s různými sušenkami a čokoládami. Stejně jako s útratami, které jsou spojeny s chipsy a jakýmkoliv dalším nezdravým a zároveň drahým jídlem.

Dieta pro celou rodinu

Skladba jídel, kterou najdete ve vašich jídelníčcích tak může být vhodná nejenom pro dospělé, ale třeba i pro vaše děti. Pokud plánujete zhubnout s celou rodinou, budeme se snažit koncipovat pokrmy tak, aby byly pro většinu domácnosti vždy společné.