Nedaří se Vám
úspěšně zhubnout?

Hubnutí začíná konzultací

Doktorka

Rozhodli jste se zapracovat na své postavě? Pokud ano, jsme rádi, že chcete využít našich služeb. Podívejme se společně na to, jak hubnutí samotné vlastně začíná. Prvním krokem je konzultace, na kterou se můžete snadno objednat.

Než započneme hubnutí, vyšetříme vás

Co se na samotné konzultaci děje? Není třeba se znepokojovat, jelikož jejím cílem je zjistit vaše potřeby, motivaci, stejně jako důvody, proč chcete zhubnout. Vše je následně doplněno zdravotním vyšetřením. To je bezbolestné a poměrně rychlé. Vše díky unikátnímu přístroji Tanita, který nám ukáže informace o vašem těle. Třeba o vašich tukových zásobách nebo o vašem zdraví. A to jsou poznatky, které při plánu na hubnutí využijeme.

Dieta je výsledkem získaných poznatků

Jakmile všechny potřebné informace máme, přichází na řadu náš nutriční specialista, který vám již sestaví individuální plán. Můžete mu říkat třeba dieta. Od těch veřejně dostupných se ale liší tím, že obsahuje poměrně pestrou stravu a není spojený s hladověním. Už v tomto směru je hubnutí s vámi natolik jedinečné. Jak potvrzují nejenom naši klienti, ale i přední výživový poradci, tato cesta je dnes jednou z nejúčinnějších.

Jídelníček není vše

Daný individuální plán je sice základem při vaší cestě k dokonalé postavě, ale určitě není to jediné, co od nás získáte. Stejně tak se těšte na to, že obdržíte několik zajímavých rad a tipů, jak můžete zhubnout ještě lépe a jak může být jídelníček účinnější. A není to jenom možnost správné sportovní aktivity.

Jídelníček na hubnutí a jeho dodržování sledujeme

Jsme si vědomi toho, že snaha zhubnout je také ve vaší hlavě. Abyste neztratili sílu a motivaci, neskončíme naši vzájemnou spolupráci po prvním sezení. Naopak. Budeme se scházet pravidelně, budeme vás motivovat a v případě potřeby jídelníček na hubnutí ještě doladíme, aby vám více vyhovoval a aby odpovídal třeba případným změnám ve vašem životě.