Nedaří se Vám
úspěšně zhubnout?

Jídelníček na hubnutí je zdravý

Plan

Máte obavy z toho, že jídelníček na hubnutí nebude pro vás a vaše tělo to pravé? Tyto starosti můžete hodit za hlavu, jelikož takové obavy zcela určitě mít nemusíte. Proč? Jelikož naše individuální dietní plány cílí nejenom na váš úbytek váhy, ale cílí také na vaše zdraví.

Jídelníček na hubnutí obsahuje pestrou stravu

To hlavní, na co se můžete zaručeně spolehnout, to je pestrost stravy. Nebojte se jednotvárnosti, jelikož pro správný dietní režim je třeba, aby byl jídelníček na hubnutí pestrý. Očekávat tedy můžete ovoce i zeleninu, mléčné výrobky, maso, ale i řadu dalších zajímavých potravin, ať už ve formě hlavních jídel nebo příloh. Jistě si řeknete, že jste ani dříve takto pestře nejedli.

Jídelníček vás nevyhladoví

Máte strach z toho, že budete trpět hlady, což se negativně podepíše na vašem zdravotním stavu? I tyto obavy nemusíte mít. Náš jídelníček je psaný tak, abyste po celý den zkonzumovali alespoň 5 porcí, díky kterým budou pocity hladu nulové či minimální. Jak řada našich klientů potvrzuje, většinou jedli mnohem více, než tomu bylo dříve. A přitom se úspěch v podobě úbytku kilogramů dostavil.

Naše dieta dokáže zohlednit vaše zdravotní komplikace

Může to být třeba cukrovka, může to být alergie, nebo nesnášenlivost organismu na některé látky. I to dokážeme při tvorbě jídelníčku zohlednit a napsat ho tak, aby v něm nic nežádoucího nebylo. I to je důkaz, že bude hubnutí s námi nejenom zdravé, ale zároveň nebude spojeno s tím, že bychom snad vašemu zdravotnímu stavu jakkoliv přitížili.

Dieta pro děti i dospělé

Každý z nás je jiný a mezi naše klienty nemusí nutně patřit jenom dospělí. Pokud máte dítě, které má problémy s nadváhou, pomůžeme i jemu. Ukážeme vám, že dieta může být přizpůsobena i dětskému organismu, který je teprve ve vývinu. To vše také ukazuje, že nám jde primárně o vaše zdraví.